Katarzyna Kubus-Salska

Pani KasiaZałożycielka i instruktorka zespołu APSIK.
Dyplomowany instruktor tańca współczesnego i Hip Hop, instruktor Zumby, Zumby Kids i Kids Junior

Już jako dziecko marzyła by mieć własny zespół taneczny (tak przynajmniej mówią jej ci, którzy to pamiętają). Tańczyć zaczęła w wieku 7 lat w zespole piosenki i tańca Pędziwiatry zdobywając z nim liczne laury na ogólnopolskich festiwalach. Oprócz tańca zaszczepiła w sobie miłość do wszelkich form ruchu (jej nierozłącznym partnerem jest rower) oraz do śpiewu (od 15 lat ma własny zespół, w którym śpiewa i pisze teksty).

Przeszczęśliwa mama dwóch wspaniałych synków

 

 

Marta Pączek

FullSizeRenderDyplomowany instruktor tańca hip hop.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już 15 lat temu. Bez przerwy stara się doskonalić swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach i zawodach na terenie całej Polski. Może pochwalić się licznymi medalami jak i udziałem w teledyskach i programie tanecznym GOT TO DANCE. Na swoich zajęciach stara się przekazywać swoim podopiecznym wiedzę na temat różnych technik tanecznych. Taniec od zawsze był jej pasją i po dziś dzień wnosi wiele radości w jej życie.

W Apsikach tańczy z najmłodszymi. Kiedy może jeździ rowerem

 

Sylwia „Eska” Kucharska

Instruktor tańca hip hop jump style i break dance10440934_713725705330144_1903824893744372464_n

Od wielu lat związana z Apsikami duchem i ciałem. Wszechstronna tancerka i instruktorka. Jej zajęcia są kompilacją wielu technik tańca nie tylko nowoczesnych. Otwarta na nowości i ciężką pracę połączoną z serdecznym uśmiechem. Wybrane osiągnięcia:

Niezliczona ilość nagród indywidualnych oraz grupowych, wciąż aktywna tancerka, propagatorka stylu jumpstyle, właścicielka Eska Dance Lab.
Szczęśliwa mama „Zdzisławo-Gucio-Adriana”
Od niedawna jeździ rowerem, no przynajmniej rower posiada, ale czy jeździ  -niewiadomo

 

Gabrysia Wiklak

gabrysia

Z wykształcenia muzyk i psycholog

Od 6 lat prowadzi zajęcia muzyczno-ruchowe w żłobkach i grupach przedszkolnych, od 8 lat jest dyrygentem chóralnym, obecnie ma pod swoimi skrzydłami trzy chóry. Nauczyciel kształcenia słuchu w szkole muzycznej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich. W Apsikach od tego roku szkolnego, w ramach wokalnego eksperymentu, czyli pierwszych prób wokalnych a także jako rytmiczka z apsikowymi przedszkolakami. Uwielbia jeździć rowerem…jak widać.